جامعه شهری

آماده باش ۲۴ ساعته گشت‌های «حامی شهر» در پایتخت/ استقرار ۲۰ مددسرای سیار در میادین و ترمینال‌ها

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر کاهش چشمگیر دما طی چند روز آینده و بارش نزولات الهی، گشت های فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر این سازمان ۲۴ ساعته به صورت آماده باش هستند.

به گزارش  مجله خبری آبادی 118، احمد احمدی صدر در این خصوص تاکید کرد: همانطور که پیش از این نیز اطلاع رسانی کرده بودیم ۴۰ گشت فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در مناطق ۲۲ گانه کلانشهر تهران در حال گشت زنی و تردد هستند تا افراد آسیب دیده اجتماعی از جمله کارتن خواب ها، بی خانمان ها، درراه ماندگان و … را به مددسراهای پایتخت انتقال دهند.

وی افزود: ۲۰ مددسرا با ظرفیت ۲۵۰۰ نفر در پایتخت در حال خدمت رسانی به آسیب دیدگان اجتماعی هستند و همچنین ۲۰ مددسرای سیار فصلی نیز در میادین اصلی و ترمینال های کلانشهر تهران مستقر شده اند تا به مددجویان خدمت رسانی کنند. همچنین ۲۲ موتورسیکلت حامی شهر نیز در حال رصد معابر در سطح مناطق ۲۲ گانه هستند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، احمدی صدر در پایان گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم در صورت مشاهده افراد بی خانمان و کارتن خواب مراتب را به سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران اطلاع دهند تا گشت های فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر بلافاصله به محل اعزام شده و نسبت به انتقال این افراد به مددسراها(گرمخانه ها) اقدام نمایند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023