جامعه شهری

اتمام عرشه جنوبی تقاطع غیرهمسطح «آبشناسان-جنت‌آباد»/ افتتاح پروژه تا تیر ۱۴۰۳

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: در صورت رفع به‌موقع معارضان تاسیساتی موجود، پروژه تقاطع غیرهمسطح آبشناسان- جنت‌آباد تا تیرماه سال آینده به پایان می‎‌رسد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، هادی حق‌بین درباره تقاطع غیرهمسطح آبشناسان-جنت‌آباد واقع در منطقه ۵ تهران، افزود: این پروژه به دلیل کارآیی ترافیکی و حذف تقاطع دارای چراغ برای شهرداری تهران بسیار حائز اهمیت است.

وی در توضیح بیشتر افزود: تنها تقاطع چراغ‌دار در مسیر بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و در ادامه آبشناسان، تقاطع این بزرگراه با خیابان جنت آباد است. به طوری که وجود این چراغ منجر به کندی حرکت و افزایش بار ترافیک در مسیر می‌شد؛ لذا با احداث یک زیرگذر شرقی – غربی این تقاطع چراغ دار نیز حذف می‌شود.

حق‌بین در ادامه با بیان اینکه پروژه با مسائل ترافیکی و تأسیسات زیرسطحی متعددی مواجه است، خاطرنشان کرد: به لطف زحمات همکاران ما، عرشه جنوبی پروژه تکمیل شده است. با اجرای انحراف ترافیکی، این امکان برای پروژه فراهم شد تا اجرای شمع‌های شمالی آغاز شود. به تبع آن سایر فعالیت‌ها عملیاتی می‌شود.

بنابر اعلام سایت شهر، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم تا تیرماه سال آینده این پروژه را به پایان برسانیم، به شرط اینکه معارضان تاسیساتی موجود برطرف شوند. 

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023