اجتماعی

احکام ناظرین پروژه‌های مناسب‌سازی مناطق ۲۲گانه پایتخت صادر شد

احکام ناظرین پروژه‌های مناسب سازی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران توسط معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران صادر شد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، حمیدرضا صارمی طی احکامی جداگانه ناظرین پروژه‌های مناسب سازی شهر تهران را منصوب کرد. این ناظران که طی فراخوانی از میان افراد متخصص دارای معلولیت انتخاب و حائز شرایط شده اند، هرکدام مسئولیت نظارت بر پروژه های دو منطقه را بر عهده دارند.

بر اساس این گزارش، مطابق احکام صادره، سهیلا حسینی سده به عنوان ناظر پروژه های مناسب سازی مناطق یک و ۳، امیر منصور نورمحمدی به عنوان ناظر مناطق ۲ و ۱۱، علیرضا فخرالدینی به عنوان ناظر مناطق ۱۲ و ۱۳، مرتضی صادقی به عنوان ناظر مناسب سازی مناطق ۴ و ۸ ، ناصر حسن خانی به عنوان ناظر مناطق ۵ و ۱۵، آمنه رضایی به عنوان ناظر مناطق ۲۱ و ۲۲، سعید امیری به عنوان ناظر مناطق ۶ و ۱۶، پویا آزاد بخت به عنوان ناظر مناطق ۱۷ و ۱۸، محمدرضا رستار به عنوان مناطق ۹ و۱۰، مهدی یزدانخواه به عنوان ناظر مناطق ۷ و ۱۴ و احسان شکر زبان به عنوان ناظر مناسب سازی مناطق ۱۹ و ۲۰ منصوب شدند.

بر اساس گزارش سایت شهر، در متن احکام صادره بر ارتقاء کیفی عملیات اجرایی پروژه‌­های مناسب­‌سازی فضاهای شهری و اماکن شهرداری تهران و اعمال نظارت جامعه افراد دارای معلولیت به عنوان بهره‌برداران اصلی پروژه های مذکور تأکید شده است.

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023