جامعه شهری

از خدمات‌ حمل و نقلی دهه مبارک فجر تا نصب ابر پرچم ایران در اتوبوسرانی

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از تمهیدات و برنامه‌های این شرکت برای این دهه مبارک خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118 و بنابر اعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مهدی علیزاده با تاکید بر نقش مهم و موثر اتوبوسرانی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، گفت: مجموعه اتوبوسرانی در تاریخ چهل و پنج ساله انقلاب اسلامی در تمام عرصه ها پای کار این نظام بوده است.

وی ادامه داد: از حضور داوطلبانه در دوران پیروزمندانه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تا خدمات بی منت و شبانه روزی تلاشگران این شرکت به مردم شریف‌پایتخت، همواره حضور پر رنگی داشته است که تقدیم ۵۹ شهید گرانقدر، گواهی بر این ادعا است.

علیزاده افزود: امسال نیز، علاوه بر انجام رسالت ذاتی شرکت واحد که همانا خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان عزیز تهرانی است، برنامه‌ها و تمهیدات ویژه‌ای برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر دهه مبارک فجر در کنار دیگر نهادها و سازمان ها، همپای مردم عزیز خواهد بود

علیزاده در خصوص خدمات حمل و نقلی در این ایام، گفت: همانند سنوات گذشته، برای تسهیل تردد شرکت کنندگان در مراسم یوم الله ۱۲ بهمن انتقال مسافران از ۶ نقطه پایتخت پیش بینی شده است. همچنین برای خدمات رسانی در مراسم با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز با اعزام ۸۰۰ دستگاه اتوبوس نسبت به جابه جایی شرکت کنندگان اقدام خواهد کرد.

علیزاده با اشاره به آذین بندی سیمای بصری پایانه‌ها، ابنیه، دفاتر اداری سامانه‌ها و اداره مرکزی شرکت واحد، گفت: برای نخستین بار ابر پرچم ایران عزیز به مساحت ۲۰۰ متر در ساختمان اداره مرکزی شرکت واحد نصب شده است. تجدید میثاق مسئولان و کارکنان شرکت واحد با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی، مزین کردن سامانه های تندرو به نام شهدای اتوبوسرانی، غبار روبی مزار شهدای معزز، تجلیل از جانبازان، ایثارگران و خانواده های شهدای شرکت واحد در این ایام پیش بینی شده است.

علیزاده افزود: برپایی نمایشگاه عکس انقلاب با عنوان «یاد یاران»، برگزاری مسابقات ورزشی جام فجر کارکنان شرکت و مسابقه برای خانواده‌های پرسنل از دیگر برنامه‌ها است. همچنین نصب ۶۰۰۰ پوستر اقدامات شرکت برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شهروندان عزیز از خدمات یکساله شرکت واحد، برگزاری اردوهای ویژه فرزندان کارکنان در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به منظور آشنایی نوجوانان با تلاش‌های مردم برای رسیدن به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را از دیگر اقدامات فرهنگی در نظر گرفته شده برای دهه مبارک فجر اعلام کرد.

وی گفت: همچنین پخش پیام های مرتبط از نمایشگر اتوبوس ها و سرودهای انقلابی از مساجد سامانه ها از دیگر برنامه های این ایام است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023