جامعه شهری

استاندار تهران: حضور گسترده در جشن انقلاب تقویت کننده حضور در انتخابات است

استاندار تهران گفت: حضور گسترده مردم در جشن انقلاب تقویت کننده حضور مردم در انتخابات اسفندماه است.

علیرضا فخاری در گفت و گو با مجله خبری آبادی 118، با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: امروز سالروز تحقق اراده ملت است و امیدوارم از این پس هم شاهد فرصت‌های جدید برای آینده ایران باشیم.

وی افزود: امروز از ساعت‌های اولیه این جشن باشکوه مردم در تمامی شهرستان‌های استان تهران همگام تمام مردم ایران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کرده اند.

وی تاکید کرد: حضور گسترده مردم بار دیگر دشمن را ناامید کرد و امیدواریم این حضور و برنامه های امروز در جهت تقویت حضور مردم در ۱۱ اسفند پای صندوق های رای باشد و مشت محکم دیگری باشد بر دهان دشمن.

استاندار تهران ادامه داد: قطعا امروز همانند گذشته با این حضور گسترده اتحاد خود را به جهانیان ثابت کردیم و با همین اتحاد از مسیرهای پر پیچ و خم همانند گذشته عبور خواهیم کرد. امروز نسبت به گذشته جلوتر هستیم و بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری به قله نزدیک هستیم لذا با یک یاحسین به پیروزی دست پیدا خواهیم کرد.

فخاری تاکید کرد: این حضور شکوهمند و گسترده مردم ثابت کرد که ایران قوی محقق شده و همین صحنه ان‌شاءالله در انتخابات اسفندماه بار دیگر با حضور پای صندوق‌های رای تکرار می‌شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023