جامعه شهری

استقبال ۵ میلیونی از زیرساخت‌های ایجاد شده ویژه بانوان در تابستان

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران گفت: میزان استفاده بانوان از زیرساخت‌های ویژه بانوان در تابستان بالغ بر پنج میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بوده است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، مریم اردبیلی، مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران با پرداختن به امکانات و زیرساخت‌های ایجاد شده در پایتخت برای بانوان و دختران بیان کرد: در سطح شهر تهران ۹ بوستان ویژه بانوان، ۲۲ شهربانو و ۷ شهردخت ویژه دختران و بانوان داریم.

وی به استقبال بانوان از این امکانات اشاره کرد و گفت: میزان استفاده بانوان از زیرساخت‌ها در تابستان، بالغ بر پنج میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بوده است. این آمار قطعا از چندسال گذشته بیشتر است. بانوان در این زیرساخت‌ها به طور متوسط بالغ بر ۴ ساعت از تایم روزانه‌ خود را سپری می‌کنند.

اردبیلی بیان کرد: این استقبال می‌تواند نشان دهنده این باشد که خانم ها بیشتر به مکانی که احساس آرامش داشته باشند پناه می‌برند.

به گزارش شهر، مدیرکل‌ امور زنان و خانواده شهرداری تهران تاکید کرد: در شهرداری تهران‌ باید از لحاظ زیرساختی و نرم‌ افزاری، فضاها و امکاناتی برای خلاقیت و اتمسفر کنشگری زنان، دختران و عاملیت جدی خانواده فراهم کنیم تا در جهت رفع مشکلات اجتماعی بانوان در جامعه قدم برداریم.

انتهای‌ پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023