گردشگری و سفر

اعلام یک شماره تلفن برای اطلاع‌رسانی درباره قطر و جام جهانی

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شماره تلفنی را برای اطلاع‌رسانی درباره قطر و سفر جام جهانی ۲۰۲۲ و همچنین ثبت شکایت در این مورد، اعلام کرد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرد: «سامانه ملی سفر» با شماره تلفن ۰۹۶۲۹ در دوران جام جهانی قطر ۲۰۲۲، شبانه‌روز آماده پاسخگویی درباره برنامه مسابقات، اطلاعات ورزشگاه‌ها، معرفی اماکن گردشگری و تفریحی قطر، اماکن اقامتی و هتل‌ها، آب و هوا و شرایط جوی شهرهای مختلف این کشور، شماره تلفن‌های ضروری، مراکز درمانی‌ و بیمارستانی، قوانین و مقررات کشور قطر، قوانین ورود به ورزشگاه‌ها، اقدامات ممنوعه و اطلاعات کنسولی است.

همچنین، شهروندان ایرانی که برای هواداری از تیم ملی فوتبال و تماشای بازی‌های جام جهانی به قطر سفر کرده‌اند می‌توانند با شماره تلفن ۰۰۹۸۹۶۲۹ نظرات، شکایات و تقدیرهای خود درباره عملکرد آژانس‌های مسافرتی، دفاتر خدمات گردشگری و شرکت‌های هواپیمایی ایرانی را ثبت و پیگیری کنند.

بنابر اعلام وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تا کنون حدود ۱۷۰۰ نفر تور جام جهانی را خریده‌اند که برای ۱۲۰۰ نفر آن‌ها جواز ورود به قطر (هایا کارت) صادر شده است. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران همچنین گفته است، برخی از مسافران جام جهانی درباره بلیت بازی‌ها شکایت‌هایی داشته‌اند که به دست عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رسیده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023