جامعه شهری

افتتاح فاز دوم « یاورشهر ۹» برای پذیرش معتادان متجاهر در هفته‌های آتی

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از افتتاح فاز دوم مرکز تربیتی، آموزشی و درمانی «یاورشهر ۹» برای پذیرش معتادان متجاهر در ماه جاری خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، احمد احمدی صدر با اشاره‌ به‌ اینکه فاز دو مرکز تربیتی، آموزشی و درمانی یاورشهر ۹ با ظرفیت دو هزار و ۵۰۰ نفر در آستانه افتتاح قرار دارد، مطرح کرد: به احتمال زیاد این فاز در یکی از شنبه های امید و افتخار در بهمن ماه افتتاح‌ خواهد شد. 

وی افزود: فاز اول یاورشهر ۹ در مهرماه سال ۱۴۰۱ با حضور شهردار تهران با ظرفیت هزار و ۵۰۰ نفر افتتاح شد.  احداث فاز دو این‌ پروژه یک سال به طول انجامید که در حال حاضر آماده بهره برداری است. با افتتاح این فاز، دو هزار و پانصد نفر به ظرفیت هزار و ۵۰۰ نفر فاز یک اضافه می شود.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران همچنین گفت: با بهره برداری از فاز دوم ظرفیت کل مرکز تربیتی، آموزشی و درمانی یاورشهر ۹ به عنوان یکی از مدرن ترین و مجهزترین مراکز ماده ۱۶ کل کشور که شهرداری تهران آن را آماده کرده است به ۴ هزار نفر می رسد.

بر اساس گزارش سایت شهر، احمدی صدر در پایان بیان کرد: در حال حاضر مجموع ظرفیت های شهرداری تهران برای پذیرش معتادان متجاهر ۵ هزار نفر است که اگر فاز ۲ یاورشهر ۹ افتتاح شود این رقم در مجموع به ۷ هزار و ۵۰۰ نفر خواهد رسید.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023