جامعه شهری

افتتاح ۱۰۴۴ پروژه طی دهه فجر در استان تهران/ فعال‌شدن ۴۹۵ واحد تولیدی نیمه‌فعال استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به فعال شدن ۴۹۵ واحد تولیدی نیمه فعال گفت: استان تهران رتبه نخست کشور در احیای واحد های نیمه فعال را به خود اختصاص داده است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، علیمهری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در مراسم افتتاح همزمان پروژه های عمرانی شهرستان ورامین که همزمان با دهه فجر انجام شد، اظهار داشت: اقدامات خوبی توسط دولت سیزدهم در شهرستان ورامین بویژه در مناطق کم برخوردار رقم خورده‌ که این اتفاق مطابق با شعار اصلی دولت سیزدهم است.

وی افزود: در دولت سیزدهم با برنامه ریزی انجام گرفته بعد از یک دهه (دهه ۹۰) که طبق آمار رشد اقتصادی نزدیک به صفر داشتیم به رشد اقتصادی ۷ درصد در استان تهران رسیدیم.

وی بیان داشت: ۱۰۴۴ پروژه در ایام دهه فجر در استان تهران با اعتبار ۴۵ هزار میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد که نسبت به سال گذشته افزایش ۶۰ درصدی تعداد و اعتبار پروژه ها  را تجربه کردیم، این آمار بیانگر تحقق اهداف پایه ریزی شده در راستای پیشرفت و توسعه شهر ها و روستاهای استان تهران می باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، علیمهری عملکرد استانداری تهران در احیای واحدهای تولیدی را در راستای تلاش برای تحقق شعارسال دانست و خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته ۲۶۲ واحد تولیدی تعطیل شده بالای ۵ سال را احیا کرده و به چرخه تولید بازگرداندیم که در همین مسیر استان تهران توانست با فعال کردن ۴۹۵ واحد نیمه فعال تولیدی رتبه اول را کشور کسب کند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023