جامعه شهری

افزایش تعداد تورهای گردشگری پایتخت/برپایی ۴۵۰۰تور گردشگری توسط شهرداری در ۶ماهه نخست سال

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از افزایش تعداد تورهای گردشگری نسبت به سنوات گذشته خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، امیر قاسمی با تأکید بر اینکه طی ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ بالغ بر ۴۵۰۰ تور در شهر تهران توسط شهرداری برگزار شده است، اظهار کرد: تعداد تورهای گردشگری در مقایسه با سنوات گذشته افزایش پیدا کرده است. کما اینکه دیگر مانند سنوات گذشته، تورهای گردشگری تنها به ایام نوروز ختم نمی‌شود و طی سال هم همچنان برنامه تورهای گردشگری برقرار است و در حال ارائه خدمات گردشگری به مجموعه‌های مختلف هستیم. 

گردشگری آسان و ارازن همیشه در دستور کار ستاد گردشگری قرار دارد

وی با اشاره به اینکه گردشگری آسان و ارزان همیشه در دستور کار ستاد گردشگری شهرداری تهران قرار دارد، اظهار کرد: در این راستا قراردادی در خصوص اتوبوس های گردشگری بسته شد که به واسطه آن بالغ بر هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در جهت گردشگری آسان و ارزان از طریق محلات در اختیار شهروندان قرار داده شد. یکی از خروجی های این امر طرحی با عنوان «به وقت عاشقی؛ یک و بیست دقیقه» بود که بالغ بر ۱۲ هزار نفر از شهروندان تهرانی در آن شرکت کردند.

بر اساس گزارش سایت شهر، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در خاتمه افزود: در ایام مبارک دهه فجر هم از تمام محلات تهران به مقاصد انقلاب و اماکنی که مکان محور و یا رویداد محور هستند مانند زندان قصر، موزه عبرت و مکان‌های مختلفی که به نوعی در موضوع انقلاب نقش آفرینی کردند، گردشگری آسان و ارزان داریم.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023