جامعه شهری

امروز تهران تبدیل به کارگاه شده است/ اختصاص ۳۵ همت به پروژه‌های عمرانی پایتخت

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه امروز تهران تبدیل به کارگاه شده است، گفت: شهرداری ۳۵ همت منبع مالی برای صرف مسائل عمرانی تعریف کرده است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، لطف‌الله فروزنده ‌در آیین بهره‌برداری از کندروی شمالی بزرگراه آزادگان حدفاصل فداییان اسلام تا شهید تندگویان در قالب صد و یکمین پویش امید و افتخار گفت: زمان برای افتتاح تا پایان سال کم داریم که این نشان‌دهنده فعالیت شهرداری تهران است. امروز تهران تبدیل به کارگاه شده است. در این دوره برای اولین بار اتفاقاتی در حوزه مترو، خرید اتوبوس، پسماند، فضای سبز، امور فرهنگی و اجتماعی افتاده که ارزشمند و مفصل است.

وی افزود: اصحاب رسانه باید بزرگراه آزادگان را قبل و بعد از این پروژه به مردم نشان دهند. تلاش بی‌منت حتماً می‌تواند آثار خوبی را در زندگی مردم بگذارد.

معاون شهردار تهران ادامه داد: با اینکه ما منابع مالی بسیاری تزریق کردیم باز هم مهندسین برای انجام کار منابع می‌خواهند و شهرداری ۳۵ همت دیگر منبع مالی برای صرف مسائل عمرانی تعریف کرده است.

فروزنده با بیان اینکه در توزیع آسفالت در سطح معابر و خیابان‌های تهران اتفاق مهمی که افتاد قابل ستایش است، گفت: با همکاری نهادهای مختلف مدیریت واحد شهری را در شهر دنبال می‌کنیم و وقتی دغدغه کار و تلاش باشد برکات هم خواهیم داشت.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023