جامعه شهری

انتخاب ۱۶ موسسه حسابرس برای بررسی وضعیت مالی شهرداری تهران در سال ۱۴۰۲

اعضای شورای شهر تهران با رأی مثبت خود ۱۶ موسسه حسابرسی را برای بررسی گزارش مالی شهرداری تهران و سازمان‌های تابع در سال ۱۴۰۲ انتخاب کردند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، اعضای شورای شهر تهران صبح امروز بررسی طرح «تعیین حسابرسان منتخب شورا جهت انجام عملیات حسابرسی سال ۱۴۰۲ شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های وابسته به آن»  را روی میز بررسی خود قرار دادند و محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه بر اساس مصوبات قانونی، شورای شهر تهران باید واحدهای شهرداری را مورد حسابرسی قرار دهد، گفت: با کمک دوستان  حسابرسی از شهرداری تهران و مجموعه‌های تابع به‌روز شده است و تا پایان سال نیز گزارش حسابرسی سال ۱۴۰۱ را بررسی و تصویب می‌کنیم.

وی گفت: اوایل شهریورماه امسال طی فراخوانی از طریق روزنامه همشهری  همچون سنوات گذشته تقاضا کردیم که مؤسسات حسابرسی می توانند اعلام آمادگی کنند که ۲۲ مؤسسه آمادگی خود را اعلام کردند و سوابق آنها مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه برخی مؤسسات پیش از این نیز حسابرسی انجام داده بودند که عملکرد آنها مورد تأیید نبود و ۲ مؤسسه نیز خارج از تهران بودند و نهایتا ۱۶ مؤسسه مورد بررسی قرار گرفتند، گفت: سال گذشته ۷ مؤسسه خواستار حسابرسی بودند که به ۱۵ مؤسسه افزایش یافت و در سال جاری نیز تعداد مؤسسات به ۱۶ واحد افزایش یافت.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، اعضای شورای شهر تهران در جریان بررسی طرح «تعیین حسابرسان منتخب شورا جهت انجام عملیات حسابرسی سال ۱۴۰۲ شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های وابسته به آن، به  ۱۶ مؤسسه حسابرسی با رأی مثبت خود، رأی دادند تا بر این اساس این ۱۶ موسسه عملیات حسابرسی سال ۱۴۰۲ شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته را انجام دهند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023