گردشگری و سفر

اولویت‌های صدور مجوز برای ایجاد تاسیسات گردشگری در زنجان چیست؟ 

مجله خبری آبادی 118/زنجان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان گفت: پنج طرح سرمایه‌گذاری در جلسه کمیته فنی سرمایه‌گذاری گردشگری استان زنجان به تصویب رسید.

سیدسعید صفوی در گفت‌وگو با مجله خبری آبادی 118، اظهار کرد: در جلسه کمیته فنی گردشگری و سرمایه‌گذاری استان، شش طرح گردشگری از همه شهرستان‌های استان توسط کارشناسان، اعضای کمیته و سرمایه‌گذاران بررسی و ارزیابی شد که در نهایت با صدور مجوز برای پنج طرح موافقت شد. با به بهره‌برداری از این طرح‌ها برای ۱۳۶ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به جزئیات این طرح‌ها، ادامه داد: این طرح‌ها شامل یک مورد ایجاد هتل باغ در شهرستان زنجان، یک مورد رستوران سنتی در شهرستان خرمدره، یک مورد اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان زنجان و دو مجتمع گردشگری در شهرستان ابهر است. 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان با اشاره به نحوه صدور مجوز تاسیسات گردشگری، متذکر شد: طبق ضوابط و قوانین مصوب در شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت میراث فرهنگی، موقعیت طرح، مساحت زمین، توان مالی سرمایه‌گذار، میزان ایجاد اشتغال و توسعه زیرساخت‌های گردشگری از جمله اولویت‌های صدور مجوز برای ایجاد تاسیسات گردشگری در سطح استان است. 

این مسئول خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت از متقاضیان طرح‌های دارای قابلیت اجرایی و توجیه اقتصادی، شاهد رشد و رونق صنعت گردشگری در استان زنجان باشیم.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023