جامعه شهری

بارش باران و کاهش دما در تهران

بر اساس اداره کل هواشناسی استان تهران، از بعد از ظهر امروز (۶ آذرماه) در بعضی ساعات بارش پراکنده باران، در نیمه شمالی گاهی بارش باران و از چهارشنبه (۸ آذرماه) کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش مجله خبری آبادی 118 بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران از بعد از ظهر امروز تا صبح چهارشنبه (۶ تا ۸ آذرماه) با گذر متناوب امواج ضعیفی از شمال استان، آسمان قسمتی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر و وزش باد شدید و بهبود کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود. با عبور این سامانه در بعضی ساعات بارش پراکنده باران، در نیمه شمالی گاهی بارش باران و در ارتفاعات بارش باران و برف همراه با مه دور از انتظار نیست.

برای فردا تا روز چهارشنبه کاهش دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر چهارشنبه تا روز جمعه (۸ تا ۱۰ آذرماه) به‌تدریج جوی پایدار همراه با کاهش وزش باد و افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، «فیروزکوه، آلودگی – امین‌آباد» با کمینه دمای ۱-  درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۷ آذرماه) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری، در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد شدید  با حداقل دمای ۷  و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه ‌( ۸ آذرماه) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد، گاهی افزایش باد  با حداقل دمای ۶  و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

  انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023