جامعه شهری

بارش پراکنده باران در تهران/ پیش‌بینی وزش باد شدید

اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان را کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید و در برخی روزها همراه با بارش پراکنده پیش‌بینی کرده است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در روز پنج‌شنبه (۱۶ آذر) با گذر موجی از آسمان استان، رخداد ناپایداری، افزایش ابر، وزش باد و در پاره نقاط بارش پراکنده مورد انتظار است. در بعضی ساعات پنجشنبه تا صبح جمعه و همچنین روز یکشنبه (۱۶، ۱۷ و ۱۹ آذر) در سطح استان به‌خصوص نیمه جنوبی و نواحی مرکزی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید و گاهی خیلی شدید پیش‌بینی می‌شود.

طبق این گزارش، آسمان تهران فردا (۱۷ آذر) کمی ابری تا قسمتی ابری و وزش باد گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و در روز شنبه (۱۸ آذر) کمی ابری تا نیمه‌ابری گاهی وزش باد در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۷-  درجه سانتیگراد سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023