گردشگری و سفر

بازدید بالغ بر ۷۵۸ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی چهارمحال و بختیاری

مجله خبری آبادی 118/چهارمحال و بختیاری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: از تاریخ ۱۵ اسفند تاکنون ۷۵۸ هزار و ۳۹۸ نفر از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی چهارمحال و بختیاری بازدید کرده‌اند.

علیرضا جیلان در گفت‌وگو با مجله خبری آبادی 118 با اشاره به اسکان مسافران نوروزی در اقامتگاه‌های چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: از ۱۵ اسفند تا هفتم فروردین‌ماه در مجموع ۴۷ هزار و ۳۱۷ نفر در اقامتگاه‌های رسمی، غیررسمی و اضطراری داشتند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری افزود: از این میزان مسافران ورودی به استان ۵۲۷ نفر در هتل‌ها، ۱۳۰ نفر در اقامتگاه‌های سنتی، ۶۰۰۱ در مجتمع‌های گردشگری، ۱۶۱۰ نفر در مهمانپذیرها، ۸۲۳ نفر در هتل آپارتمان‌ها، ۶۱۹۳ نفر در اقامتگاه‌های بوم‌گردی، ۱۱ هزار و ۲۹۲ نفر در خانه‌های مسافر، ۱۹۵ در اقامتگاه‌های موقت، ۱۴ هزار و ۵۶۲ در اقامتگاه‌های غیررسمی و ۷۸۴ نفر در اقامتگاه‌های اضطراری اسکان داشتند.

وی با بیان اینکه ۱۳۴ بازدید از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران‌ها و مراکز پذیرایی بین راهی در چهارمحال و بختیاری در طرح نظارت نوروزی صورت گرفته است، عنوان کرد: سه شکایت از مراکز گردشگری واصل شد و به ۲۵ مرکز تذکرات لازم داده شد.

جیلان گفت: از تاریخ ۱۵ اسفند تاکنون ۷۵۸ هزار و ۳۹۸ مورد از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی چهارمحال و بختیاری بازدید کرده‌اند.

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023