اجتماعی

با نگاه زنانه به آسیب‌های اجتماعی زنان ورود کنیم

دستیار رئیس‌جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی با بیان اینکه برخی از آسیب‌های اجتماعی مربوط به حوزه زنان می‌شود، اظهار کرد: با توجه به جنس و ماهیت آسیب‌های اجتماعی باید با نگاه زنانه به این مسائل ورود کرد.

سکینه پاد، ظهر امروز(یکشنبه ۲۹ بهمن ماه) در بازدید از بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه مطبوعات، با حضور در غرفه این خبرگزاری به سوالات مجله خبری آبادی 118 پاسخ داد.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در ارتباط با آسیب‌های اجتماعی نگرانی‌ها و دغدغه‌های خود را بیان کرده است اظهارکرد: به عنوان دستیار رئیس جمهور در حوزه پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی، پیگیر حقوق مادی و معنوی زنان هستم. نشستی نیز در این ارتباط  برگزار و نتایج آن نیز در اختیار ریاست ‌جمهور قرار گرفته است.

پاد ادامه داد: پیشنهادهایی در حوزه زنان ارائه داده‌ایم و رییس‌جمهور در خصوص این پیشنهادها به معاونت اجتماعی وزیر کشور دستور داده‌ است.

دستیار رئیس‌جمهوری در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی با تاکید بر اینکه سلسله مسائل مربوط به حوزه آسیب‌های اجتماعی احصاء شده است، افزود: مسائل مربوط به آسیب‌های اجتماعی به روز است. معاونت امور زنان ریاست جمهوری بر مسائل آسیب‌های اجتماعی تمرکز دارد. بررسی‌ها بیانگر این است که جنس برخی از آسیب‌های اجتماعی، زنانه است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه برخی از آسیب‌های اجتماعی جنسی زنانه دارد، دولت باید با نگاه زنان به این حوزه ورود کند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023