جامعه شهری

بدخواهان در آستانه انتخابات تلاش می کنند مردم را دلسرد کنند

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با تأکید بر اینکه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران در آستانه انتخابات تلاش می کنند مردم را دلسرد کنند، گفت: نمایندگان تشکل‌های مردمی می توانند سرآغاز نهضت بزرگی برای حضور و مشارکت مردم در انتخابات باشند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، محمد عباسی در نخستین همایش ملی نمایندگان سازمان های مردم نهاد در شوراهای توسعه و حمایت از تشکل های سراسر کشور که با عنوان «رویداد ملی به توان مردم نهادها» در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: در دنیا تنها کشوری که شکل حکومت آن با رأی ۹۸ درصدی مردم تعیین شده است جمهوری اسلامی ایران است که افتخار می کنیم جلوه حضور مردم در همه ارکان نظام به عنوان افتخار کشور و ارکان دینی ما بروز و ظهور داشته است.

وی افزود: خدا را شاکریم در پیروزی انقلاب اسلامی ایران که نعمتی بزرگ است یکی از شکرانه های این نعمت حضور مردم در صحنه است که در ابعاد مختلف در طول انقلاب اسلامی شاهد آن بوده ایم.

وی ادامه داد: شکرانه این عظمت بزرگ حضور ملت است. در همه کشور حق انتخاب داریم و قطعا این حق، شکرانه ای دارد. بی تردید مسائل اجتماعی زیاد است. از کمک به هم نوع تا کاهش آسیب های اجتماعی که باید همه این موارد را حل و فصل کنیم. باید تجارب خود را در ارتباط با فعالیت های اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی جمع بندی و دسته بندی کنیم تا کارهای بزرگ در این حوزه رقم بخورد.

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به برنامه تحولی دولت مردمی سیزدهم گفت: دولت مردمی سیزدهم همواره به نقش مردم به عنوان دستاوردهای کشور تأکید بسیار داشته و بر حضور مردم در صحنه تأکید کرده است تا از این مسیر زمینه حضور گسترده تر مردم در ابعاد مختلف کشور ایجاد شود. بی تردید اینکه مردم در سرنوشت خود شرکت داشته باشند و در حقیقت در انتخابات شرکت کنند یک فعالیت اجتماعی است. بدخواهان کشور در آستانه رویدادهای مهم همانند انتخابات همه تلاش خود را کرده اند که مردم را دلسرد کنند؛ اما خوشبختانه مردم در این رویدادها مشارکت پرشور داشته اند.

وی تأکید کرد: مردم با همان مدل دفاع مقدس در کمک به هم نوع خود نهضت بزرگ به راه می اندازند که در این مسیر نمایندگان تشکل های مردمی ما می توانند سرآغاز این نهضت بزرگ باشند.

عباسی ادامه داد: در نظام های دیکتاتوری، حاکمیت از سوی پادشاه به عنوان حق قلمداد می شود و این موضوع را برای مردم جا می اندازد اما باید خدا را شاکر باشیم که در نظام جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب حق انتخاب وجود داشته که یکی از شکرانه های این نعمت حضور مردم در صحنه است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023