جامعه شهری

برخورد با متخلفان ساختمانی در پرند

سرپرست شهرداری پرند از جدیت این مجموعه برای برخورد با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز خبر داد و گفت: با متخلفان ساختمانی بدون اغماض و مطابق مقررات و قوانین برخورد خواهد شد.

مجتبی مرادی در گفت‌وگو با مجله خبری آبادی 118، در تشریح روند برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر پرند گفت: قطعا رعایت قوانین ساخت و ساز خط قرمز شهرداری پرند است بر همین اساس برخورد قاطع با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز از جمله احداث طبقه مازاد، تغییر کاربری و… در دستور کار شهرداری پرند قرار دارد.

وی افزود: اداره کنترل و نظارت ساختمانی شهرداری پرند با نظارت مستمر بر ساخت و ساز در صدد است که میزان تخلف در سطح شهر را به حداقل ممکن برساند تا کمترین آسیب به نظام شهرسازی شهر زده شود از این رو با احداث طبقه مازاد، تغییر کاربری و سطح اشغال خارج از عرف و… مقابله خواهد شد و در چند روز اخیر با این رویکرد از احداث یک طبقه مازاد بر پروانه ساخت در فاز سه جلوگیری و مطابق قانون برخورد شد. همچنین یک واحد مسکونی که قصد تغییر کاربری به تجاری را داشت، پلمب شد.

سرپرست شهرداری پرند ادامه داد: بی تردید با متخلفان ساختمانی بدون اغماض و مطابق مقررات و قوانین برخورد و از فعالیت آنها با قاطعیت جلوگیری می‌شود. شهر پرند باید براساس طرح جامع و اسناد بالادست ساخته شود.

مرادی با بیان اینکه رهایی نظام مالی شهرداری‌های کشور از درآمد ناپایدار و تکیه آن بر یک نظام مالی پایدار تنها راه نجات شهرهای کشور از تخلفات ساختمانی است، گفت:  شهرداری پرند سعی دارد با ریل‌گذاری و تسهیل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بتواند در راستای تحقق این هدف گام بردارد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023