جامعه شهری

بهره‌برداری از بخش عمده‌ پارکینگ ۳۰۰۰ واحدی فرهنگ و باغ نمایش در سال آینده

مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد گفت: افتتاح بخش عمده‌ای از پارکینگ ۳۰۰۰ واحدی فرهنگ در سال آینده انجام خواهد شد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، سیدمحمدحسین حجازی در این باره اظهار کرد: نمایشگاه گردشگری امسال درصدد ارتقاء سطح کیفی مسافران برای جاذبه‌های توریسم داخلی است. شهرداری تهران نیز توانسته زنجیره گردشگری خود را به یک تکامل برساند تا خدمات مناسبی را به مردم ایران ارائه دهد. این حضور خوب و موفق و پررنگ شهرداری نشان‌دهنده اهمیت قائل شدن شهردار تهران به موضوع گردشگری است. امیدواریم امسال بتوانیم اقدامات و خدمات خوبی را برای مردم شهر تهران داشته باشیم.

وی درباره تفاوت‌های مشارکت شهرداری تهران در نمایشگاه گردشگری امسال نسبت به سال‌های گذشته، توضیح داد: مهمترین تفاوت نمایشگاه امسال برای شهرداری تهران این است که خدمات خود را به صورت یکپارچه و در قالب یک کارت گردشگری به مخاطبان ارائه می‌دهد. همچنین شهرداری تهران گردشگری خود را به صورت چند منظوره ارائه کرده که شامل گردشگری ادبی، مذهبی، تفریحی و تاریخی می‌شود و در واقع به یک زون‌بندی رسیده که در اختیار مردم قرار می‌گیرد تا خودشان رینگ گردشگری خود را انتخاب کنند.

حجازی در خصوص مهمترین پروژه‌های قابل افتتاح مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تا پایان سال، گفت: یک پروژه فنی در قالب یک تصفیه‌خانه داریم و از آنجا که عباس‌آباد تصفیه‌خانه مناسبی نداشته این پروژه را اجرایی کردیم. همچنین یک بخش تفریحی، تجاری و گردشگری تحت عنوان مجموعه “رواق” توسط بخش خصوصی در حال انجام است که این دو پروژه تا پایان سال افتتاح خواهند شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در پایان درباره مهمترین برنامه‌ها و پروژه های سال ۱۴۰۳ عنوان کرد: افتتاح باغ نمایش و بخش عمده‌ای از پارکینگ سه هزار واحدی فرهنگ و ارائه برنامه‌های تفریحی برای مردم از مهمترین پروژه‌ها و برنامه‌های سال آینده مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023