گردشگری و سفر

بیاتی: تفرش از حداقل های زیرساختی بهره مند نیست

مجله خبری آبادی 118/مرکزی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در شهرستان از حداقل امکانات بهره مند نیستیم، بر این اساس خواهان توسعه زیرساخت ها هستیم تا به جایگاه اصلی خود بازگردیم.

ولی اله بیاتی ۲۱ اسفندماه در آیین بزرگداشت حکیم نظامی در تفرش اظهار کرد: بیش از سه ماه است که شهر تفرش برای برگزاری هرچه باشکوه تر این آیین در جنب و جوش است.

وی با اشاره به اینکه قدمت این خطه به بلندای تاریخ ایران است و بزرگان بسیاری از اینجا به این سرزمین تقدیم شده اند، گفت: این مراسم باشکوه ویژه بزرگداشت نظامی، نشان داد که نظامی، تفرشی است و این امر مسئولیت این شهرستان را دو چندان می کند و قطعا توقع بیشتری از این شهرستان می رود.

بیاتی خواستار توسعه زیرساخت ها در شهرستان شد و گفت: امروز در شهرستان از حداقل امکانات بهره مند نیستیم و خواهان توسعه زیرساختها هستیم تا به جایگاه اصلی خود بازگردیم.

وی با دعوت از همه مردم ایران برای سفر به شهرستان تفرش و روستای طاد و بازدید از منزل حکیم نظامی افزود: حکیم نظامی یک خداپرست واقعی بود و در اشعار او که هیچگاه کهنه نمی شود این شاخصه به عینه مشهود است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023