اجتماعی

توزیع بیش از ۵۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان تهرانی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران از توزیع بیش از ۵۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان در قالب طرح احسان حسینی (ع) خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، محمد دهرویه با بیان اینکه اجرای طرح اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر ادامه دارد، گفت: از ابتدای ماه محرم بیش از ۵۰ هزار بسته معیشتی با همکاری خیّران، مراکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه و سازمان‌ها میان نیازمندان در سطح استان تهران توزیع شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران افزود: ارزش این تعداد بسته معیشتی ۳۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

وی به توزیع غذای گرم در قالب طرح اطعام حسینی میان نیازمندان اشاره کرد و گفت: از ابتدای ماه محرم با همکاری ۱۸۷ آشپزخانه طرح اطعام حسینی چهار میلیون و ۸۰۱ هزار پرس غذای گرم طبخ و میان نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، دهرویه افزود: برای تهیه این تعداد غذای گرم بالغ بر ۳۳۸ میلیارد تومان از محل کمک‌های خیّران و مراکز نیکوکاری هزینه شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران به روش های مشارکت مردم در طرح های اطعام و احسان حسینی اشاره و خاطرنشان کرد: خیّران و مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷* ، شماره تلفن گویای ۷۳۵۵-۰۲۱ و درج عدد ۱۴ و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸، کمک‌های خود را در طرح اطعام و احسان حسینی به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023