جامعه شهری

توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت در معابر و بزرگراه‌های تهران در سال‌جاری

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت در سطح معابر پایتخت در سال‌جاری خبر داد و گفت: یک سوم آسفالت تولید شده را صرف بهسازی مسیرهای بزرگراهی می‌کنیم.

مهدی صداقتی در گفت‌وگو با مجله خبری آبادی 118،‌ در مورد وضعیت آسفالت ریزی در معابر در سال جدید با تأکید بر اینکه در سال جدید،‌ مشابه سال گذشته هدف گذاری ما توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت است، گفت: عملا در موضوع آسفالت بنا داریم که رکورد یک و نیم میلیون را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه ظرفیت سازمان مهندسی شهرداری تهران در تولید آسفالت بیش از این یک و نیم میلیون تن است، اما به جهت حفظ تولید، برنامه سال جدید نیز توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت است، ادامه داد: هر ماه گزارش تولید و توزیع آسفالت ریزی در تهران به مردم داده می‌شود تا در جریان روند تولید آسفالت در تهران باشند.

صداقتی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته یک سوم آسفالت تولید شده را صرف بهسازی مسیرهای بزرگراهی می کنیم، افزود: بر این اساس  دو سوم حجم تولید آسفالت نیز در معابر داخل شهر می شود و این الگویی بود که سال گذشته نیز رعایت شد و در سال‌جاری هم در نظر داریم با نگاه ویژه تری به معابر بزرگراهی، تولید آسفالت داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران  تأکید کرد: ۱۲ تیم بزرگراهی در سطح شهر تهران در سازمان مهندسی به همراه ۴ تیم بزرگراهی در مناطق برای آسفالت مشغول می شوند و بررسی و مطالعه وضعیت و ترمیم آسفالت بزرگراه ها انجام شده و با پلیس هماهنگی لازم انجام شده تا این ۱۶ تیم کار خود را در سال‌جاری با قدرت ادامه دهند تا به اهداف برسیم.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023