جامعه شهری

ثبت هوای پاک در ۱۰ ایستگاه پایتخت

بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، به دنبال بارش برف در پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰ ایستگاه کیفیت هوای پاک را نشان می‌دهند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118 بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(۱۳ بهمن ماه) پایتخت برای ششمین روز متوالی کیفیت هوای قابل قبول را تجربه می‌کند و هم اکنون شاخص آلودگی هوا روی عدد ۵۴ قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است. 

به دنبال بارش برف در پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۱۰ ایستگاه کیفیت هوای پاک را نشان می‌دهند و در حال حاضر ایستگاه تربیت مدرس در منطقه ۶ پاک‌ترین هوا را به ثبت رسانده و شاخص کیفیت هوا روی عدد ۳۲ قرار دارد.

در ایستگاه بزرگراه شهید محلاتی شاخص ۴۸، اقدسیه در منطقه یک شاخص ۴۷، پونک در منطقه پنج شاخص ۴۷، شهرری در منطقه ۲۰ شاخص ۳۵، شهرداری منطقه ۲ شاخص ۵۰، شهرداری منطقه چهار شاخص ۴۹، شهرداری منطقه ۲۱ شاخص ۳۶، گلبرگ در منطقه 8 شاخص ۳۶ و مسعودیه در منطقه ۱۵ شاخص ۴۷ به ثبت رسیده و کیفیت هوا در این ایستگاه‌ها پاک است.

همچنین در ۹ ایستگاه، کیفیت هوای قابل قبول به ثبت رسیده که شامل ایستگاه پیروزی در منطقه ۱۲ با شاخص ۶۶، ستاد مدیریت بحران منطقه 7 با شاخص ۵۵، شادآباد منطقه ۱۸ با شاخص ۵۹، شریف در منطقه ۲ با شاخص ۶۸، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۵۶، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۸۴، شهرداری منطقه ۲۲ با شاخص ۵۲، میدان فتح در منطقه ۹ با شاخص ۵۸ و وردآورد در منطقه ۲۲ با شاخص ۵۴ می‌شود.

به گزارش سایت شهر بنابر آمار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از ابتدای امسال تا امروز ۹ روز پاک، ۲۰۸ روز قابل قبول، ۹۰ روز ناسالم برای گروه‌های حساس و ۱۲ روز ناسالم در روزشمار شاخص آلودگی هوای پایتخت به ثبت رسیده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023