جامعه شهری

جابه‌جایی بیش از ۷۴ هزار تماشاگر مسابقه شهرآورد تهران با مترو

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از جابه‌جایی بیش از ۷۴ هزار نفر از تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال با این ناوگان خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118 به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه؛ هادی زند درباره میزان جابه‌جایی مسافران یکصد و دومین مسابقه فوتبال بزرگ پایتخت توسط شبکه متروی تهران و حومه گفت: ایستگاه ورزشگاه آزادی در خط ۵ مترو در روز پنجشنبه ۲۳ آذر ماه در مجموع رفت و برگشت پذیرای ۷۴هزار و ۴۰۰ تماشاگر فوتبال بود.

وی افزود: در ساعات قبل از شروع بازی ۴۲ هزار نفر با مترو به مجموعه ورزشی آزادی انتقال داده شدند و بعد از پایان مسابقه نیز ۳۲ هزار و ۴۰۰ نفر از تماشاگران به این ایستگاه مراجعه و به ایستگاه های صادقیه و گلشهر منتقل شدند.

زند خاطرنشان کرد: پس از پایان بازی در مجموع شش حرکت فوق‌العاده با توجه به استقبال مسافری و به منظور رفاه بیشتر تماشاگران و مسافران به مقاصد صادقیه و گلشهر اعزام شد.

گفتنی است، از ساعت ۱۱ صبح تماشاگران از ایستگاه مترو به ورزشگاه آزادی وارد شدند و اوج خروج آنها از ورزشگاه و ورود به ایستگاه مترو نیز در پایان مسابقه از ساعت حدود ۱۸:۴۵ تا ۱۹:۴۵ بود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023