اجتماعی

حذف ۸۰۰۰ نفر از فهرست بیمه تاکسیرانان/ جایگزینی تدریجی پشت نوبتی‌ها

مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی از پالایش فهرست بیمه رانندگان تاکسی خبر داد و گفت: در بخش رانندگان، بیمه حدود ۸۰۰۰ نفر حذف شده است. بنابراین ۸۰۰۰ نفر از پشت نوبتی‌ها جایگزین می‌شوند. این فهرست جدید دریافت شده و همکاران ما در حال پالایش هستند.

مهدی شکوری در گفت‌وگو با مجله خبری آبادی 118، با اشاره به پالایش فهرست بیمه شدگان اقشار خاص از جمله رانندگان اظهارکرد: معمولا در زمینه پالایش فهرست بیمه رانندگان، سازمان راهداری و شهرداری‌ها چه درون شهری و برون شهری به ما کمک و اسامی افراد من غیرحق را اعلام می‌کنند.

وی افزود: به این ترتیب به ازای هر تعدادی که از فهرست خارج کردیم عینا افراد جدید را جایگزین می‌کنیم.

مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه براساس آخرین اطلاعات، در بخش رانندگان، بیمه حدود ۸۰۰۰ نفر حذف شده است گفت: بنابراین ۸۰۰۰ نفر از پشت نوبتی‌ها جایگزین می‌شوند. این فهرست جدید دریافت شده و همکاران ما در حال پالایش هستند.

شکوری ادامه داد: تطبیق اطلاعات به منظور مشخص شدن عدم تداخل سوابق در حال انجام است. در مسیری که تعریف شده اگر تداخل وجود نداشته باشد، ما دیگر محدودیتی برای پوشش افراد جدید نداریم. این کار در حال انجام، اما تدریجی است و اینکه یک‌باره بخواهیم همه را انجام دهیم شدنی نیست. البته که همکاران ما در سازمان شهرداری‌ها و … هم ملاحظاتی دارند و پالایش‌های آنها با کنترل های خاصی انجام می‌شود زیرا وقتی یک نفر را از سیستم بیمه ای خارج می‌کنند، باید پاسخگو باشند. 

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023