جامعه شهری

حقوق بشر در مقابل جنایات اسرائیل در غزه سکوت کرده و این خجالت آور است

عضو شورای شهر تهران گفت: مردم مظلوم غزه از ابتدایی ترین امکانات همچون آب و غذا برخوردار نیستند، چرا حقوق بشر در مقابل جنایات اسرائیل سکوت کرده و این خجالت آور است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، مهدی پیرهادی در دویست و چهاردهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به کشتار ۲۸ هزار زن و کودک در فلسطین توسط رژیم غاصب اسرائیل افزود: سازمان ملل در برابر این جنایات سکوت می کند، تنها به این واسطه که تحت حمایت آمریکاست.

وی افزود: هنوز مردم افغانستان توسط آمریکا کشته می شوند. مردم مظلوم غزه از ابتدایی ترین امکانات همچون آب و غذا برخوردار نیستند و اجازه نمی‌دهند مواد غذایی به آنها برسد. بنده از وزارت امور خارجه تقاضا دارم نگاه فعالانه خود را تقویت کرده و این موضوع را پیگیری کنند.

وی ادامه داد: مردم باید بدانند که وقتی کشوری از لحاظ نظامی تقویت نشده باشد، به آن رحم نخواهد شد؛ چرا حقوق بشر سکوت کرده و این خجالت آور است. دولتمردان سکوت کرده و دم از حقوق بشر می زنند؛ اما برای کشته شدن یک نفر در کشوری دیگر، بلوا به پا می کنند.

پیرهادی با بیان اینکه ذات آمریکا خباثت است تاکید کرد: نمی توان با چنین کشوری هیچ ارتباطی برقرار کرد؛ لذا باید این موضوع تبیین و صدا و سیما نیز در این زمینه وارد شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023