جامعه شهری

خروج اعضای شورای عالی استان‌ها از جلسه انتخابات ریاست این شورا

در پی ایجاد تشنج در جلسه شورای عالی استان‌ها و خروج اعضا از جلسه، انتخابات ریاست این شورا تا لحظه انتشار این خبر برگزار نشد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، در حالی که مقرر بود امروز در بیست و سومین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها انتخابات سومین سال از ششمین دوره این شورا برگزار شود، در پی ایجاد تشنج در جلسه در خصوص اعتراض دو نفر از کاندیداهای ریاست مبنی بر عدم استفاده از القاب و یا هر گونه نشانه‌ای در برگه آرا، برخی از اعضا جلسه را ترک کردند و به این ترتیب انتخابات ریاست شورا تا لحظه انتشار این خبر برگزار نشد.

در این جلسه موسی‌الرضا حاجی بیگلو – نماینده مردم خراسان رضوی، پرویز سروری – نماینده مردم تهران، شهرام دبیری – نماینده مردم تبریز به عنوان کاندیدای ریاست شورای عالی استان‌ها اعلام آمادگی کرده بودند.

همچنین در این جلسه ۷۴ نفر از اعضای شورا حاضر بودند که در پی بحث در خصوص شیوه درج نام کاندیداها، جلسه با تشنج روبرو شد.

همچنین در بیرون جلسه با بالا گرفتن بحث، سلیمان زاده – نماینده مردم آذربایجان غربی با افت فشار و بی حال شدن بر روی زمین افتاد که در حال حاضر عوامل اورژانس در محل وزارت کشور حضور دارند و در حال مداوای نماینده مردم آذربایجان غربی هستند.

در این جلسه نماینده وزارت کشور که ناظر برگزاری این انتخابات بود، تاکید بر برگزاری انتخابات با استفاده از القاب کاندیداها بود که مورد پذیرش دو نفر از کاندیداها قرار نگرفت.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023