اجتماعی

خزعلی: از سازمان‌های بین‌المللی درباره مقابله با جنایات اسرائیل در غزه قطع امید کرده‌ایم

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، با اشاره به جنایات اسرائیل در غزه و سکوت سازمان‌های بین المللی در این خصوص، گفت: از سازمان های بین المللی در خصوص مقابله با اقدامات اسرائیل علیه غزه قطع امید کردیم و عکس العمل جدی و حمایتی از آنها نمی‌بینیم، از این رو مردم باید خودشان در مقابل این ستم بایستند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، انسیه خزعلی در دیدار با اسقف اعظم «سیبوه سرکیسیان» که خلیفه ارامنه تهران نیز است، اظهار کرد: متاسفانه حوادثی در غزه به وقوع می‌پیوندد و وحشی‌گری‌هایی علیه زنان و کودکان انجام می‌شود که دل هر انسانی را به درد می آورد.

وی با بیان اینکه صاحبان ادیان و مذاهب باید در این میان حساسیت ویژه به خرج دهند، خاطر نشان کرد: شاهد این هستیم که در غزه مساجد و کلیساها با هم و مسیحیان و مسلمانان در کنار هم در مقابل ظلم اسرائیل ایستادگی می‌کنند. انشالله دنیا بیدار شود.کما اینکه می‌بینیم در نقاط گوناگون جهان تظاهراتی علیه اسرائیل انجام شده و مردم خودشان مقابل این ستم ایستاده‌اند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری در پاسخ به سخنان اسقف اعظم مبنی بر اینکه ارمنی‌ها برای پیروزی مردم غزه دعا می‌کنند، تاکید کرد: امیدواریم شما در دعاهایتان و همگی ما در دعاهایمان پیروزی فلسطین را در اولویت قرار دهیم تا خداوند فرجی را که برای صلح و امنیت و گشایش کار مردم جهان وعده کرده را هر چه زودتر برساند.

خزعلی در بخش دیگر سخنان خود در خصوص همدردی اسقف اعظم با شهادت جمعی از هموطنان در حادثه انفجار کرمان، بیان کرد: از همدری که ابراز کردید سپاسگزارم.  همه کسانی که در جریان کرمان به شهادت رسیدند و یا مستشارانی که برای حفظ انسانیت و مملکت تلاش می‌کنند، تلاش داشتند و دارند که مانع زیادی‌خواهی‌های رژیم کودک کش اسرائیل شوند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، در این جلسه رئیس شورای خلیفه گری ارامنه تهران مهندس آرامیانس، خانم میرزاخانیان عضو شورای خلیفه گری ارامنه تهران، آقای کاراپتیان مدیر خلیفه گری ارامنه تهران، مادر شهید زوریک مرادیان و برخی از اعضا انجمن های زنان حضور داشتند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023