اجتماعی

درمانگاه تامین اجتماعی محلات از مجهزترین درمانگاه‌های تخصصی استان خواهد بود

مجله خبری آبادی 118/مرکزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: منابع درمانگاه تامین اجتماعی محلات به معنی واقعی تامین شده است.

سید صولت مرتضوی، جمعه ۲۲ اردیبهشت‌ماه در سفر به شهرستان محلات و در جریان بازدید از مراحل اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: به منظور نظارت میدانی بر پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهور در دور اول سفرهای استانی و ارزیابی پیشرفت ها و رفع موانع و مشکلات وارد استان شده‌ایم.

وی افزود: در شهرستان محلات چند طرح از جمله طرح درمانگاه شبانه‌روزی وجود دارد که یکی از مجهزترین درمانگاه‌های تخصصی در سطح استان خواهد بود. عملیات اجرایی آن آغاز و منابع آن نیز به معنی واقعی تامین شده است و امیدوار هستیم در یک بازه زمانی مناسب به بهره‌برداری برسد.

وی تصریح کرد: مدیر کل تامین اجتماعی استان وعده بهره‌برداری طی ۱۸ ماه را داده و پیمانکار نیز بر این مسئله صحه خواهد گذاشت. معتقدیم که کمتر از ۱۸ ماه نیز می‌توان پروژه را به اتمام رساند که امیدواریم مبارک مردم باشد.

مرتضوی گفت: طرح‌های دیگری از قبیل ورزشگاه کارگران نیز وجود که از آنها بازدید خواهیم کرد و گزارش پیشرفت عملیات اجرایی را تقدیم رئیس جمهور می کنیم.

درمانگاه تامین اجتماعی محلات از مجهزترین درمانگاه‌های تخصصی استان خواهد بود

به گزارش مجله خبری آبادی 118، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بدو ورود به شهرستان محلات از روند اجرایی پروژه درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان دیدن کرد و در ادامه با حضور در سالن کارگران اداره کار شهرستان محلات و خانه امید کانون بازنشستگان، در جریان خدمات و مشکلات آنها قرار گرفت. وی در پایان سفر به محلات، ضمن بازدید از خانه سالمندان خیرساز امام جواد(ع) شهرستان محلات، مراحل پیشرفت این پروژه را بررسی کرد.

درمانگاه تامین اجتماعی محلات از مجهزترین درمانگاه‌های تخصصی استان خواهد بود

سید صولت مرتضوی امروز به شهرستان خمین نیز سفر کرده و از بیت تاریخی و محل تولد امام خمینی( ره)، مجموعه فرهنگی، ورزشی کارگران بازدید و روند ساخت استخر سرپوشیده این مجموعه را پیگیری کرد. وی همچنین از مرکز درمانی تامین اجتماعی یادگاران امام خمینی( ره) نیز بازدید کرد.

وی در بخش پایانی سفر به استان مرکزی، راهی دلیجان شد و در ابتدای ورود به دلیجان از استخر صدف مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان بازدید کرد، همچنین، عملیات اجرایی فاز سوم پروژه ۱۰۸ واحدی طرح ملی جهش تولید مسکن( تعاونی مسکن کارگری سامان گستر موعود دلیجان) با حضور وی آغاز شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023