اجتماعی

دریاچه خلیج فارس میزبان جشن بزرگ روز دختر

شهردار منطقه ۲۲ از برگزاری ویژه‌های برنامه‌های متنوع فرهنگی، همزمان با ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت در دریاچه شهدای خلیج فارس خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، حاجوی در تشریح برنامه‌های روز دختر گفت: در راستای هم افزایی و ارتقاء برنامه های فرهنگی_اجتماعی در این منطقه، مراسم باشکوهی با همکاری سپاه ناحیه عمار یاسر در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس و در جوار قبور متبرک شهدای گمنام این مجموعه در روز یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ تا ۱۸، همزمان با روز دختر و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س)، برگزار خواهد شد.

آغاز به کار قرارگاه فرهنگی شهید جواد الله کرم در دریاچه شهدای خلیج فارس

شهردارمنطقه ۲۲ در ادامه همچنین راه اندازی و آغاز بکار قرارگاه فرهنگی شهید مدافع حرم شهید جواد الله کرم را یکی از مهمترین اقدامات فرهنگی در دریاچه شهدای خلیج فارس در روز میلاد حضرت معصومه (س) عنوان کرد.

وی برگزاری این جشن بزرگ را نقطه عطفی در برگزاری رویدادهای ارزشی و ایجاد تحولی بزرگ در اجرای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی منطقه ۲۲ دانست و گفت: پیاده سازی اقدامات اثرگذار فرهنگی و اجتماعی یکی از محورهای مهم خدمت رسانی به شهروندان در مجموعه شهرداری به شمار می رود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، حاجوی با دعوت از شهروندان تهرانی جهت شرکت در این مراسم باشکوه، یادآور شد: خوشبختانه با همکاری سازمان ها و نهادهای خدمت رسان فرهنگی، اقدامات بسیار خوبی در سطح منطقه ۲۲ انجام شده و با توجه به ظرفیت هایی که در منطقه وجود دارد در سایه هم افزایی و همدلی بیشتر تیم های فرهنگی، خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مردم در این زمینه محقق خواهد شد.

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023