اجتماعی

دعوت از طراحان پوستر با موضوع جمعیت

از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت ماه هفته «جوانی جمعیت» و روز ۳۰ اردیبهشت ماه «روز ملی جمعیت» نامیده شده است. رویداد طراحی پوستر فرداساز نیز با موضوع جمعیت یک فراخوان منتشر کرده است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، طراحی پوستر فرداساز با محوریت و موضوع جمعیت، رویدادی را برگزار خواهد کرد. فراخوان این رویداد به تازگی منتشر شده است و ثبت نام آن از روز ۳۰ اردیبهشت ماه آغاز شده است. مهلت ثبت نام در این رویداد تا روز ۱۲ خردادماه ادامه خواهد داشت.

به‌منظور بهره‌مندی از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه هنرمندان فعال عرصه‌ گرافیک در زمینه افزایش جمعیت، رویداد ملی «فرداساز» با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی و موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه برگزار خواهد شد.

دعوت از طراحان پوستر با موضوع جمعیت

ایده‌ی محوری‌ و اصلی‌ طراحی‌ پوستر در این رویداد برای‌ تشویق‌ به‌ فرزندآوری‌ و افزایش جمعیت، ارائه تصویری شاد و متحد از خانواده با همراهی فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ‌هاست‌ که‌ پشتیبان و حامی یکدیگر هستند. حمایت‌ افراد در این‌ خانواده شامل‌ حمایت‌ زوجین‌ از یکدیگر در امور فرزندان، حمایت‌ فرزندان از همدیگر و حمایت‌ پدربزرگ و مادربزرگ از زوجین‌ و فرزندان است‌.

هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این رویداد، از تاریخ ۳۰ اردیبهشت لغایت ۱۲ خرداد فرصت دارند تا با مراجعه به سایت Fardasaziran.ir در این رویداد ثبت‌نام اولیه را انجام دهند. پس از بررسی رزومه‌ها توسط هیأت انتخاب، برگزیدگان جهت شرکت در کارگاهی سه‌روزه که به‌صورت حضوری در تهران برگزار خواهد شد، دعوت می‌شوند. در این کارگاه‌، هنرمندان گرافیک شامل محمدرضا دوست‌محمدی، علی وزیریان، کوروش پارسانژاد و سید حمید شریفی با همراهی حسین یوزباشی به‌عنوان دبیر هنری به راهنمایی و هدایت هنرمندان برای خلق آثار خواهند پرداخت.

آثار منتخب در این رویداد، ضمن انتشار در کتاب رویداد، در قالب‌های مختلف به نمایش گذاشته شده و آثار شرکت‌کنندگان بنابر داوری انجام شده، مورد حمایت مادی نیز قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023