جامعه شهری

دغدغه معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران درشورای شهر/برخی تهرانی‌ها مراکزدیدنی‌ پایتخت را نمی‌شناسند

آیین تجلیل از خادمان ستاد اجرایی خدمات سفر شهر تهران با حضور مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، احمد قیومی فرماندار استان تهران و سید محمدحسین حجازی مدیر عامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار شد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، سید محمدحسین حجازی در آیین تجلیل از خادمان ستاد اجرایی خدمات سفر شهر تهران با تأکید بر شرایط خاص کشور گفت: در حال حاضر شرایط کشور، شرایط خاصی است و همه باید در این شرایط به درستی امانت‌داری کرده و انجام وظیفه کنند.

وی در زمینه تلاش برای اشاعه امید در میان مردم، گفت: از این رو هر کس که مسئولیتی در کشور دارد باید با نقش آفرینی درست در این شرایط حساس به مردم امید دهد.

مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد با اشاره به ظرفیت‌های بسیار کشور در ادامه افزود: نعمت‌هایی که خداوند متعال به ایران عزیز داده وصف ناشدنی است و بسیاری حسرت ظرفیت‌های موجود در ایران را می‌خورند.

احمد قیومی نیز در سخنرانی خود با تاکید بر نقش تأثیرگذار منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در ارائه خدمت به گردشگران نوروزی، گفت: منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد نقش بسزایی در خدمت دهی به گردشگران ایفا کرده است.

فرماندار تهران با اشاره به همزمانی ایام نوروز و ماه مبارک رمضان افزود: امسال به دلیل همزمانی ماه مبارک رمضان و ایام نورورز بسیاری از شهروندان تهرانی در پایتخت ماندند و به همین دلیل لازم بود تا برای شهروندان کار ویژه‌تری در حوزه گردشگری تهران انجام داده می‌شد.

مهدی چمران نیز در این مراسم با بیان دغدغه معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران در شورای شهر گفت: دغدغه معرفی مراکز و مکان‌های دیدنی شهر تهران همواره دغدغه شورای شهر بوده است. چون جای تأسف دارد که بعضا هنوز بسیاری از پایتخت‌نشین‌ها مراکز دیدنی‌ تهران را نمی‌شناسند.

رئیس شورای تهران‌ ادامه داد: وظیفه ماست تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن تهران را هم برای شهروندان تهرانی و همچنین دیگر گردشگران معرفی کنیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، در پایان مراسم «آیین تجلیل از خادمان ستاد اجرایی خدمات سفر شهر تهران» در کوشک «باغ هنر» نیز از خادمان ستاد اجرایی خدمات گردشگری و به طور ویژه از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به عنوان منطقه برتر گردشگری در نوروز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023