جامعه شهری

راه‌اندازی نرم افزار «نوماند» برای جمع‌آوری پسماند خشک تهرانی‌ها/ آغاز طرح در ۳ منطقه پایتخت

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران گفت: نرم‌افزار کاربردی «نوماند» به منظور جمع‌آوری پسماند خشک شهروندان در سه منطقه شهرداری تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، رضا محمدی در این باره اظهارکرد: از روز شنبه ۱۱ آذرماه شهروندان در مناطق ۸،۱۳ و ۱۴ می‌توانند سوپراپلیکیشن شهروندی را نصب و با مراجعه به بخش «نوماند» درخواست خود را برای تحویل و فروش پسماندهای خشک ثبت و روز و ساعت مراجعه ناوگان دریافت پسماند را طبق زمان‌بندی دلخواه خود اعلام کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، افزود: شهروندان علاقه‌مند به حفظ محیط‌زیست در این سه منطقه با مراجعه به نرم‌افزار کاربردی «نوماند» و ثبت درخواست برای تحویل پسماندهای خشک علاوه بر تلاش برای کاهش آثار مخرب زیست‌محیطی و جلوگیری از پدیده مذموم زباله‌گردی، می‌توانند از مبلغی که بلافاصله در کیف پول شهروندی‌شان واریز می‌شود برای خرید از میادین میوه‌وتره‌بار و فروشگاه‌های شهروند در کنار دریافت کارت بلیت مترو استفاده کنند.

تحویل هوشمند پسماندهای خشک تهرانی‌ها به عوامل اجرایی جمع‌آوری 

محمدی ادامه داد: این اپلیکیشن از روز شنبه در دسترس شهروندان مناطق ۸ ،۱۳ و ۱۴ قرار گرفت و به‌زودی سایر مناطق ۲۲ گانه نیز می‌توانند از این نرم‌افزار بهره‌مند شده و پسماند خشک خود را به‌ صورت هوشمند به عوامل اجرایی جمع‌آوری پسماندهای خشک تحویل دهند.

بر اساس گزارش سایت شهر، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در پایان گفت: شهروندان می‌توانند در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، مطابق با فعالیت‌های روزمره‌شان با مراجعه به اپلیکیشن «نوماند» ساعت مراجعه ناوگان جمع‌آوری را تعیین و با کمترین اتلاف وقت علاوه بر شارژ کیف «پول شهروندی» گامی بلند در حفظ محیط‌زیست شهر بردارند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023