جامعه شهری

رایزنی برای دعوت از مسئولان دولتی برای حضور در شورای شهر با موضوع تعیین تکلیف واگن‌های وارداتی

یک عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رایزنی‌هایی انجام دادیم تا از مسئولان دولت و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها دعوت کنیم و در جریان امور قرار بگیریم، گفت: باید به هر شکل مطلع شویم که دلیل این میزان تاخیر در تایید واگن‌ها چیست؟

به گزارش مجله خبری آبادی 118، علی‌اصغر قائمی درخصوص مشکلات پیش آمده در تایید فنی واگن‌های وارداتی از چین توسط وزارت کشور با بیان اینکه بنده جزئیات مخالفت دولت را با این موضوع نمی‌دانم گفت: علاقمند هستیم که دعوتی از مسئولین دولتی به شورا صورت بگیرد تا جزئیات در حد لزوم مطرح شود.

وی همچنین تصریح کرد: این خریدهای خارجی کاری مشترک بین شهرداری و دولت است و هریک باید در حیطه اختیارات خود ورود کنند. در نهایت آنچه اهمیت دارد این است که مردم شهر باید منتفع شوند. 

وی با بیان اینکه رایزنی‌هایی انجام دادیم تا از مسئولان دولت و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها دعوت کنیم و در جریان امور قرار بگیریم، گفت: باید به هر شکل مطلع شویم که دلیل این میزان تاخیر در تایید واگن‌ها چیست؟

بر اساس گزارش پایگاه خبری شهر، عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: این تاخیر باعث بدقول شدن شورای شهر و شهرداری می‌شود. در سه سال گذشته وعده‌هایی مطرح شده و امسال هم سال آخر است و اگر اتفاقی نیفتد، مردم باز هم متضرر می شوند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023