اجتماعی

رتبه برتر معاونت جوانان در حوزه «جوانی جمعیت»

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که معاونت جوانان در بین ۱۸ دستگاه در ۱۶ استان کشور در خصوص ماموریت حوزه جوانی جمعیت، حائز رتبه برتر شده است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، وحید یامین پور در حساب توییتر خود با زدن هشتگ “گزارش کار” نوشت: معاونت جوانان در ماموریت جوانی جمعیت، در سال ۱۴۰۱ حائز رتبه برتر شد.

وی با بیان اینکه با ارزیابی ستاد ملی جمعیت، معاونت جوانان در بین هجده دستگاه، در ۱۶ استان کشور حائز رتبه برتر شد، افزود: وظیفه اصلی ما حمایت از فعالان مردمی، NGOهای جوانان و مراکز تسهیلگری، آموزشهای عمومی، فعالیت فرهنگی است.

رتبه برتر معاونت جوانان در حوزه «جوانی جمعیت»

به گزارش مجله خبری آبادی 118، بر اساس ماده ۱۹ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، ستاد ملی جمعیت مکلف است با همکاری ستاد اجرائی فرمان امام (ره) به منظور اهدای سالانه «جایزه ملی جوانی جمعیت» نسبت به تدوین شاخص­های ارزیابی و سنجش به تفکیک بخش­های خانواده، رسانه، سازمان­های مردم نهاد، دستگاه‌های اجرائی، شرکتها و مؤسسات خصوصی، مدیران و نخبگان اقدام کرده و بر اساس گزارش ارائه شده از نهادهای ذی­ربط مبنی بر اثر بخشی بر رشد ازدواج و فرزندآوری در جامعه مخاطب نسبت به اعطای جایزه ملی جوانی جمعیت اقدام کند.

بر همین اساس امسال در هفته ملی جمعیت برای نخستین بار این جایزه به نفرات برتر اهدا شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023