جامعه شهری

رشد و ارتقای پیشرفت کشور مرهون تلاش، همفکری و اتحاد ملت است

استاندار تهران گفت: رشد و ارتقای پیشرفت کشور مرهون تلاش، همفکری و اتحاد ملت است.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، علیرضا فخاری استاندار تهران عصر پنجشنبه و در هجدهمین آیین ملی بزرگداشت، عطرافشانی مزار شهدای ادیان توحیدی، اظهارداشت: امروز ۴۵ سالگی انقلاب را پشت سر می‌گذاریم، بهانه ای است به مناسبت دهه فجر از شهدای عزیز تجلیل کنیم که با ایثار خون و جانشان برای میهن و ادای دین برای پیشرفت کشور و دفاع از خاک ملت بزرگ جانشان را فدا کردند.

وی عنوان کرد: به طور قطع آنچه که دشمن در تلاش است بین اقوام ایرانی اختلاف ایجاد کند و ملت را از یکپارچگی رها کند اما دشمن باید بدانند که ملت ایران نه امروز بلکه در طول تاریخ ثابت کرده که یک ملت متحد و منسجم، هدف دار برای تقویت ریشه های اتحاد است و انشالله در رسیدن به قله اوج در کنار هم خواهند بود. 

استاندار تهران بیان کرد: تردیدی نیست امروز ما نگاه اقلیت و اکثریت نداریم یک امت واحد هستیم و باید در کنار هم ایران عزیز را بسازیم و آن را به نقطه اوج از تعالی برسانیم.

به گفته فخاری، رشد و ارتقای سطح پیشرفت کشور مرهون تلاش و همفکری و اتحاد ملت است و یقین داریم مسلمانان در کنار سایر ادیان در یک جغرافیای پهناور و متأثر از ظرفیت های دانش محور حتما کشور را به یک نقطه ای از تلقی و پیشرفت غیر قابل جبران خواهند رساند.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با ظهور منجی عالم بشریت که ما مسلمانان اعتقاد داریم در کنار ایشان همه پیامبران ادیان خاصه حضرت عیسی حضور خواهند داشت، دنیا را به عدل و داد برسانند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023