اجتماعی

رشد ۱۷۱ درصدی ثبت نام حامیان تهرانی در طرح اکرام ایتام و محسنین

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران از رشد ۱۷۱ درصدی ثبت نام حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، محمد دهرویه با تقدیر از همراهی خیران و مردم نیکوکار در پویش‌های ماه مبارک رمضان، گفت: در این ماه مبارک ۱۱ هزار و ۱۰۸ نفر حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه ۲۳ هزار و ۵۵۸ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند، اظهار کرد: تا پیش از ماه رمضان ۸۴ هزار و ۳۰۶ نفر، حمایت از این فرزندان را تعهد کرده بودند که این تعداد در حال حاضر به ۹۵ هزار و ۴۱۴ نفر رسیده است.

دهرویه با اشاره به فعالیت ۱۲۰ پایگاه در طول ماه مبارک رمضان برای ثبت نام حامیان، خاطرنشان کرد: همچنین ۲۲ هزار و ۳۲۹ نفر با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ آمادگی خود را برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اعلام کرده‌اند که فرآیند ثبت نام از این حامیان در دست انجام است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران ادامه داد: استقبال مردم نیکوکار از طرح اکرام ایتام و محسنین نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۷۱ درصد رشد داشته است.

وی یادآور شد: هموطنان می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۶۳۹ آمادگی خود را برای شرکت در این طرح و حمایت از یک یا چند یتیم و فرزند محسنین اعلام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دهرویه تصریح کرد: شماره‌گیری شماره ثابت ۷۳۵۵-۰۲۱ و همچنین سایت  ekram.emdad.ir از دیگر روش‌های ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023