جامعه شهری

رگبار و رعد و برق در تهران تا جمعه/ کاهش محسوس دما طی فردا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، افزایش ابر، رگبار باران و رعد وبرق از بعد از ظهر چهارشنبه تا بعدازظهر جمعه (۲۲ تا ۲۴ آذر)پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی امروز (۲۲ آذر) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری همراه با غبار صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر چهارشنبه تا بعدازظهر جمعه (۲۲ تا ۲۴ آذر) با توجه به فعالیت سامانه بارشی در سطح استان افزایش ابر، بارش باران و رگبار و رعدوبرق و وزش باد، گاهی وزش باد شدید لحظه‌ای، در بخش‌های شمالی و ارتفاعات بارش باران و برف و در ارتفاعات بالادست و قله‌ها بارش برف و مه و کولاک مورد انتظار است.

طی روز پنج شنبه کاهش محسوس دما و از روز جمعه افزایش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۴- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۳ آذرماه) نیمه‌ابری تا ابری و وزش باد، گاهی بارش باران و وزش باد شدید با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه (۲۴ آذرماه) نیمه‌ابری و وزش باد، گاهی بارش باران و وزش باد شدید، به‌تدریج کاهش ابر و کاهش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023