جامعه شهری

زمینه‌های همکاری در بازار کشورهای حوزه اوراسیا گسترش می‌یابد

استاندار تهران ضمن بازدید از دومین نمایشگاه اوراسیا گفت: زمینه‌های ارزآوری خوبی برای کشور در این نمایشگاه وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد؛ به ویژه بازار کشورهای حوزه اوراسیا پتانسیلی بالایی برای ما دارد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، علیرضا فخاری استاندار تهران همراه با وحید کیهان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، محمد علی‌مهری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، محمد صائبی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران و دیگر مسئولان از دومین نمایشگاه اوراسیا بازدید کرد.

فخاری در این بازدید اظهارکرد: این نمایشگاه‌ها، پتانسیل خوبی برای نمایش دستاوردهای ایران در حوزه پتروشیمی دارند.

وی افزود: در این نمایشگاه حوزه‌های انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، محصولات کشاورزی، خودرو، مناطق آزاد، صنعت، دانش بنیان می‌تواند زمینه همکاری با کشورهای روسیه، ارمنستان، قزاقستان باشد.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: زمینه‌های ارزآوری خوبی برای کشور در این نمایشگاه وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد؛ به ویژه بازار کشورهای حوزه اوراسیا پتانسیلی بالایی برای ما دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، گفتنی است در حاشیه بازدید استاندار تهران از غرفه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، نماینده نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور در این غرفه، با اهدای لوحی از استاندار تهران تقدیر کرد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023