جامعه شهری

ساخت امتداد بزرگراه یادگار امام در محدوده پادگان جی در نیمه نخست ۱۴۰۳

شهردار منطقه ۹ تهران از ساخت امتداد بزرگراه یادگار امام در محدوده پادگان جی تا میدان فتح – در مسیر رفت – در نیمه نخست سال آینده خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، سید محمد رحیم مرتضوی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در منطقه ۹ شهر تهران هر ساله در این روز میزبان شهروندان زیادی هستیم که در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشن می‌گیرند و امسال نیز در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خدمت شهروندان بودیم.

وی با بیان اینکه اقدامات شهرداری تهران در چند حوزه خدمات شهری، عمرانی، حمل و نقل عمومی و … تقسیم می‌شود گفت: ساخت جایگاه سخنرانی،  رنگ آمیزی مسیرها و جداول در طول مسیر خیابان آزادی، میدان آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی و… برخی از این اقدامات است.

شهردار منطقه ۹ تهران بیان کرد: همچنین در حوزه عمرانی معابری که دچار مشکل بودند را ترمیم و لکه گیری کردیم و تمامی دریچه های غیرهمسطح اصلاح شد و مشکلی از این بابت وجود ندارد. همچنین خط‌کشی‌های محوری را انجام دادیم و تمامی تابلوهای ترافیکی شستشو شدند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر آخرین وضعیت پروژه یادگار امام (ره) گفت: زمانبندی پروژه های عمرانی اگر معارض نداشته باشد قابل اندازه‌گیری است. در پروژه یادگار امام (ره) دو معارض ملکی و نهادی داریم و عوامل مختلفی برای تکمیل و تاخیر در پروژه نقش دارند و معارضین پروژه یادگار امام (ره) در حال رفع است.

مرتضوی بیان کرد: در فاز اول افتتاح مسیر رفت در محدوده میدان جی تا میدان فتح را با یک کیلومتر در نیمه دوم سال آینده خواهیم داشت و مسیر برگشت به خاطر احداث ‌تونل،  زمانبر است اما تا پایان سال آینده این محدوده در هر دو مسیر رفت و برگشت به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023