اجتماعی

سامانه «ایران جوان» بنیاد ۱۵ خرداد رونمایی شد

سامانه «ایران جوان» بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) جهت حمایت از خانواده‌های دارای فرزند سه‌قلو و بیشتر رونمایی شد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118 و به نقل از روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد، در مراسمی با حضور سیدمصطفی سیدهاشمی – معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) – از سامانه «ایران جوان» رونمایی شد.

معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام در تشریح جزییات پویش ملی «ایران جوان» اظهار کرد: این پویش در راستای ماموریت‌های بنیاد ۱۵ خرداد در موضوع جوانی جمعیت طراحی شده است و در قالب اهدای بسته‌های لبخند مادری به خانواده‌های نیازمند دارای فرزند سوم و بیشتر، حمایت از خانواده‌های دارای فرزند سه‌قلو و بالاتر، اعطای وام قرض‌الحسنه خرید کالا، کارت هدیه به همراه افتتاح حساب سپرده بلندمدت برای فرزندان زوج‌های دانشگاهی و… پیگیری می‌شود.

سیدهاشمی تصریح کرد: پویش ملی «ایران جوان» که از اردیبهشت سال گذشته از سوی بنیاد ۱۵ خرداد آغاز شده است، در قالب رویدادهای مختلف ملی و استانی توسط این بنیاد پیگیری می‌شود.

مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد نیز در این مراسم تاکید کرد: خانواده‌های دارای فرزند سه‌قلو و بیشتر می‌توانند جهت استفاده از حمایت‌های بنیاد ۱۵ خرداد به این سامانه به نشانی iranejavan.1542.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

حمیدرضا علیان‌زادگان خاطرنشان کرد: همه مردم نیز می‌توانند با مراجعه به قسمت فراخوان این سامانه، اسامی پیشنهادی خود را جهت نام‌گذاری طرح حمایت از خانواده‌های دارای فرزند سه‌قلو یا بیشتر ارائه کنند.

به گفته مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد، به بهترین و زیباترین نام پیشنهادی، جایزه ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023