جامعه شهری

سران جنایتکار آمریکایی و صهیونیستی در مقابل افکار عمومی رسوا شدند

یک عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: سران جنایتکار آمریکایی و صهیونیستی در مقابل افکار عمومی رسوا شدند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، جعفر بندی شربیانی در یکصد و نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور خود با تأکید بر محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: از همان ابتدای جنگ می خواستند ایران را متهم اصلی بدانند که با تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب در همان روزهای اول رویای چندین ساله آنها بر باد رفت.

وی ادامه داد: آنها به این نتیجه رسیدند که با حماس مذاکره کنند و البته از نقطه توهمی به اینجا رسیدند؛ آنها در حال نهایی کردن صلح با عربستان به صورت پنهانی بودند، اما فرآیند صلح به فراموشی سپرده شد. در روزهای ابتدایی جنگ تلاش کردند که خاطره ۱۱ سپتامبر را تداعی کنند. در حقیقت تلاش داشتند افکار عمومی غرب را برای توجیه اقدامات جنایتکارانه بعدی آماده کنند و اسنادی را مبنی بر حمله به کنسرت ها، بیمارستان ها و تجاوز به زنان در ابعاد گسترده منتشر کردند.

شربیانی با اعلام اینکه بسیج لندن، نیویورک و برلین نشان داد که اقدامات آنها به شکست انجامیده است، افزود: دنیای سلطه و سران جنایتکار آمریکایی و صهیونیستی در مقابل افکار عمومی رسوا شدند. در چندین دهه کشورهای غرب با محوریت آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه در جنگ‌افروزی در منطقه خاورمیانه این نظریه را بر دنیا مسلط کرده بودند که واقع گرایی در برابر حقانیت به پیروزی رسیده است. البته آنها در این نظریه سازی هم شکست خوردند.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به عملکرد حزب الله و سید حسن نصرالله تاکید کرد: اگر نگاه کنیم جبهه جنگ را با صبر و حوصله مدیریت کردند. به طوری که مناطق صهیونیست نشین شمالی لبنان تخلیه شد. تمام ادعاهای آنها دال بر یکسان سازی لبنان با خاک بی اعتبار شد. سال گذشته همین روزها بود که کار جمهوری اسلامی را تمام شده می دانستند اما امروز سیاستمداران آمریکایی و اسرائیلی فهمیدند که ایران خاستگاه و حامی اصلی خاورمیانه و حتی جنگ اخیر است.

وی تاکید کرد: چند سال کافی بود که آمریکایی ها به این برسند تا زمانی که به تل آویو برسند، همه چیز در آنجا از هم پاشیده است و اقدامات پوشالی آنها فرو خواهد ریخت. یکه تازی اسرائیل طوری ترک برداشت که می توانیم برداشت کنیم شکست خوردند. برخی پا را فراتر گذاشتند و گفتند ایران پشت فلسطین را خالی کرده است. حضور مردم در حمایت از مردم فلسطین نشان داد که خط مشی یکسانی بین محور مقاومت وجود دارد.

شربیانی ادامه داد: در تمام این سالها نظام استوار ایستاده است. باید با این نگاه به موضوع بنگریم که مقام معظم رهبری در سه دهه با استراتژی شگفت انگیز این معادله را به گونه ای رقم زدند که این دوره، دوره بازگشت ایران به اقتدار است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023