گردشگری و سفر

سفیر کره‌جنوبی: ظرفیت‌های کرمان را به مردم کره معرفی می‌کنیم

مجله خبری آبادی 118/کرمان سفیر کره‌جنوبی در ایران گفت: ظرفیت‌های استان کرمان به‌ویژه در بخش گردشگری را در قالب نماهنگ به مردم و گردشگران کره‌ای معرفی می‌کنیم.

کیم جونپیو امروز، ۲۵ اردیبهشت ماه در حاشیه شرکت در همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» در نشست با معاون هماهنگی اقتصادی استاندار کرمان اظهار کرد: قبل از سفر تصور می‌کردم کرمان شهری خشک و با امکانات کم است، اما در این سفر با ظرفیت‌های این استان آشنا شدم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمان در حوزه‌های مختلف از جمله ظرفیت‌های میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عنوان کرد: در بازدیدی که از بازار و هتل تاریخی کاروانیکا داشتم نسبت به ظرفیت‌های گردشگری کرمان آگاه شدم و به گردشگران کره‌ای که به ایران می‌آیند، توصیه می‌کنم کرمان را حتما ببینند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان نیز در این نشست گفت: کره‌جنوبی و ایران از سال‌های دور با یکدیگر ارتباطات فرهنگی داشته‌اند و این ارتباط باید گسترش یابد.

وی با اشاره به اینکه کره‌ای‌ها در سال‌های گذشته در کرمان سرمایه‌گذاری‌هایی را انجام داده‌اند، خواستار ادامه فعالیت سرمایه‌گذاران این کشور در استان شد.

حسن زاده بیان کرد: استان کرمان دارای ظرفیت‌های بسیاری در بخش‌های مختلف از جمله معدن، صنعت، کشاورزی و گردشگری است که کره‌ای‌ها می‌توانند برای سرمایه‌گذاری در این حوزه‌ها ورود کنند.

پایان پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023