جامعه شهری

شارژ کیف پول شهروندی با ثبت اولین سفارش جمع‌آوری زباله خشک در «نوماند»

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: در طرح عید تا عید، از ۲۲بهمن تا ۶ اسفندماه کیف پول شهروندی شهروندانی که برای اولین بار از سرویس جمع‌آوری زباله خشک(نوماند) استفاده کنند به عنوان هدیه مبلغ ۵۰ هزار تومان شارژ می‌شود.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، رضا محمدی در این باره اظهار کرد: در طرح عید تا عید به عبارتی از عید سالگرد پیروزی انقلاب تا نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج)، برای جلب مشارکت مردمی و افزایش انگیزه جهت ثبت سفارش به شهروندانی که برای اولین بار در سرویس جمع‌آوری زباله خشک(نوماند)ثبت سفارش موفق انجام دهند و جمع‌آوری زباله انجام شود، مبلغ ۵۰ هزار تومان به عنوان هدیه کیف پول شهروندی آنها شارژ می‌شود.

وی افزود: شهروندان باید از طریق اپلیکیشن کافه بازار، برنامه «شهرزاد» را نصب و سپس به سرویس نوماند مراجعه کنند. در نوماند موقعیت جغرافیایی را انتخاب و نسبت به تعیین مقدار پسماند (به صورت تقریبی) و وزن آن اقدام کنند.

محمدی همچنین تصریح کرد: شهروندان تاریخ و روز جمع‌آوری را مشخص کنند و منتظر بمانند تا ناوگان جمع‌آوری سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در زمانی که خود شهروندان انتخاب کرده‌اند، به درب منزل آنها برای دریافت زباله خشک مراجعه و با توزین دقیق میزان پسماند خشک دریافتی و فاکتور نهایی را مشخص کند و سپس کیف پول شهروندی آنها شارژ می‌شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، به گفته وی، به محض اینکه این اقدام انجام شد در قالب طرح عید تا عید ۵۰هزار تومان هدیه از طرف سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به حساب شهروندان واریز خواهد شد. 

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023