جامعه شهری

شرکت گاز به وظیفه خود نسبت به آسیب‌دیدگان در گرمخانه‌ها عمل کند

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرکت گاز استان تهران پای کار بیاید و به وظیفه خود نسبت به آسیب‌دیدگان اجتماعی در گرمخانه‌ها عمل کند.

به گزارش مجله خبری آبادی 118 سید احمد علوی در حاشیه بازدید از گرمخانه‌های در مناطق ۱۲،۱۳ و ۱۴ تهران اظهار کرد: همانطور که در ابتدای نمایندگی مردم در شورای اسلامی شهر تهران وعده کرده بودم که در شب‌های خاص از جمله شب‌های سرد و سخت در کنار همشهری‌های آسیب‌پذیر خودمان باشیم، بامداد امروز از مناطق ۱۲، ۱۳ و ۱۴ بازدید به عمل آوردم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حوزه اجتماعی شهرداری تهران به ویژه در گرمخانه‌ها و سازمان خدمات اجتماعی، خاطرنشان کرد: در میادین، اتوبوس‌ها و ون‌های حامی شهر مشغول خدمت‌رسانی به این بخش از شهروندان بودند و سعی می‌کردند کسی از این شرایط جوی آسیب نبیند، از سویی دیگر همکاران ما در حوزه خدمات شهری مشغول خدمت‌رسانی بودند و از آب گرفتگی و لغزندگی معابر و خیابان‌ها جلوگیری می‌کردند.

علوی ضمن ابراز تأسف از اینکه در یکی از مراکز خدمت‌رسانی که ۴۵۰ نفر از شهروندان میهمان آن بودند، گلایه اکثر آنها نبود گاز شهری برای گرمایش شهری بود، تصریح کرد: مدیران این مرکز مجبور شده بودند مجموعه را با گازوئیل گرم کنند و به دلیل محدودیت‌هایی که داشتند در ساعاتی دستگاه‌ها را خاموش می‌کردند.

وی ابراز امیدواری کرد که شرکت گاز استان نیز پای کار بیاید و به وظیفه خود نسبت به این بخش از شهروندان عمل کند.

به گزارش سایت شهر، علوی یادآور شد: شهرداری با کمک نیروی انتظامی و قوه قضائیه در این موضوع خدمات خوبی ارائه می‌کند و امیدواریم سایر ارگان‌ها نیز پای کار بیایند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023