جامعه شهری

شناسایی و ساماندهی زمین‌های بایر در شمال تهران/ ۱۱۱ زمین بایر پاکسازی شد

دومین طرح موضوعی ستاد ناحیه‌محوری با عنوان پاکسازی و ساماندهی زمین‌های بایر با حضور فعال نیروهای شهرداری منطقه یک مستقر در نواحی دهگانه شمال تهران، اجرا و ۱۱۱ قطعه زمین پاکسازی شد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، حسین بیاتانی مشاور اجرایی شهردار و مسئول ستاد ناحیه محوری شهرداری منطقه یک گفت: با توجه به آغاز طرح های ویژه موضوعی در شهرداری منطقه یک، از ابتدای آذرماه سال جاری، دومین طرح با موضوع پاکسازی و ساماندهی زمین های بایر آغاز و به اتمام رسید.

وی افزود: یکی از معضلات شناسایی شده در شهرداری منطقه یک وجود ضایعات و نخاله های رها شده در زمین های بایر باقیمانده از سنوات گذشته و در بعضی از نواحی نیز تجمع معتادان متجاهر در زمین های بایر با فضای بی دفاع شهری بوده است؛ لذا رفع این معضل به عنوان یکی از طرح های ویژه موضوعی انتخاب و طی یک دوره ۱۰ روزه با ظرفیت نیروی کارگری و ماشین آلات در اختیار نواحی، تعداد ۱۱۱ قطعه زمین بایر شناسایی و ساماندهی و پاکسازی کامل آنها انجام شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، بیاتانی تصریح کرد: در برخی از نقاط با توجه به وجود بناهای مخروبه، ضمن اخذ دستور قضایی و ابلاغ قانونی نسبت به جمع آوری و تسطیح این نقاط نیز اقدام شد.

انتهای پیام 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023