گردشگری و سفر

ظرفیت گردشگری ایران را افزایش می‌دهیم

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری از برنامه‌ریزی برای افزایش ورود گردشگران به ایران به‌عنوان اولویت این وزارتخانه در سال جدید خبر داد.

عزت‌الله ضرغامی در گفت‌وگو با مجله خبری آبادی 118، در پاسخ به این پرسش که برنامه وزارت میراث فرهنگی و گردشگری برای جذب گردشگران خارجی چیست، اظهار کرد: هدف‌گذاری که در زمینه تعداد گردشگران ورودی به کشور می‌کنیم، براساس اقتضائات است.

وی افزود: آنچه که ما در دولت پیگیر هستیم و به‌ویژه در برنامه هفتم توسعه به آن توجه داریم این است که ساختار و اقتضائات لازم را به‌گونه‌ای سازماندهی کنیم که ظرفیت گردشگری ما را آنطور که شایسته است افزایش دهد.

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اقدامات انجام‌شده از سوی این وزارتخانه برای تدوین برنامه پنج‌ساله خود، تأکید کرد: ما الان منتظریم این برنامه پنج‌ساله به نتیجه برسد و درباره برخی زیرساخت‌هایی که به‌طور جدی تغییر کرده به جمع‌بندی نهایی برسیم و گام‌های بعدی را هم برداریم.

ضرغامی یادآور شد: ما در دوره کرونا شاهد واردشدن لطمه‌ای جدی به گردشگری بودیم. الان هم ایران‌هراسی مطرح شده، اما ان‌شاءالله هیچکدام از این موارد تأثیری در برنامه ما نمی‌گذارد و حتماً افزایش ورود گردشگر به ایران جزو برنامه‌های امسال ماست.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023