جامعه شهری

فعالسازی مجدد بیش از ۱۷ واحد راکد صنعتی و مرغداری در فیروزکوه

فرماندار شهرستان فیروزکوه از فعالسازی مجدد بیش از ۱۷ واحد صنعتی و مرغداری راکد در سطح این شهرستان خبر داد.

محمد حیدری‌منش در گفت و گو با مجله خبری آبادی 118، در تشریح روند توسعه اقتصادی در سطح شهرستان فیروزکوه و فعالسازی واحدهای صنعتی این شهرستان، گفت: در شهرستان فیروزکوه با عنایت به دغدغه‌های دولت مردمی و رئیس جمهور اقدامات مختلفی در بهبود کسب‌وکار، ایجاد شفافیت و عدالت و دغدغه‌هایی که دولت در سطح شهرستان داشته، انجام شده است.

وی افزود: در سال گذشته با مساعدت استاندار تهران، در فیروزکوه بیشترین عدد اعتبارات را جذب کردیم و این از نقاط قوت شهرستان فیروزکوه در سال‌های اخیر قلمداد می شود.

فرماندار فیروزکوه ادامه داد: بر همین اساس از اتفاقات خوب در فیروزکوه پیگیری برای فعال‌سازی بیش از ۱۷ واحد صنعتی و مرغداری است که راکد بودند؛ لذا این امر با همکاری قوه‌قضائیه، مسئولان در استان و شهرستان برای بهبود شرایط اشتغال و کسب و کار محقق شد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه تأکید کرد: در ماه‌های اولیه سال ۱۴۰۱ شاهد رخداد سیل در فیروزکوه بودیم که در سال ۱۴۰۲ نیز تکرار شد و همت همه مسئولان در شهرستان بر خدمت‌رسانی شایسته به مردم که به حق ولایتمدار و شهیدپرور هستند، بود؛ بحمدالله بخش زیادی از این مشکلات حل شده و اقدامات خوبی برای حل مشکلات مردم انجام شده است و با همت بسیجیان، سپاه و مسئولین شهرستان تا حد زیادی آلام مردم جبران شد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023