جامعه شهری

فعالیت ۲۳ هزار نیروی شهرداری حین و بعد از راهپیمایی/ رفت و روب مسیر پس از پایان مراسم

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران بااشاره به فعالیت ۲۳ هزار نیروی خدماتی شهرداری از آغاز رفت و روب مسیر راهپیمایی پس از پایان مراسم خبر داد.

به گزارش مجله خبری آبادی 118، حسین نظری در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران گفت: ۱۰ هزار نیروی خدمات شهری و ۱۳ هزار نیروهای فضای سبز در شهر تهران داریم که بخش عمده ای از آنها حین و بعد از راهپیمایی مشغول انجام وظیفه هستند.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم شهر تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: حضور انبوه مردم از میدان حسین(ع) تا میدان آزادی نیاز به برنامه‌ریزی قبل و حین و بعد از راهپیمایی دارد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران تصریح کرد: مناطق عملیاتی در میدان، مناطق ۶، ۷،  ۹  و ۱۰ هستند که میزبان اصلی مردم در راهیپمایی هستند و سایر مناطق پشتیبان و همکار این مناطق هستند البته سایر مناطق در  جای جای مسیر راهپیمایی حضور دارند.

نظری گفت: امسال به همت همه همکاران من در معاونت خدمات شهری در چهارراه ولیعصر ، مجتمع پایانه بهشت زهرا (س) غرفه های شهروندی و آموزش های شهروندی با حضور مدیرکل آموزش های شهروندی شهر تهران حضور جدی دارند؛ در این غرفه از مردم استقبال صورت می گیرند و برنامه ها و کلیپ های آموزشی به فرزندان ارائه می شود.

وی خاطرنشان کرد: حین مراسم خدمت رسانی و زیباسازی و ایمنی مسیر  انجام می شود البته این کارها در کنار وظایف ارگان های نظامی و امنیتی است و وقتی مراسم به پایان می رسد باید همه  شرایط به قبل بازگردد و غرفه ها و داربست ها جمع آوری و نظافت شهر مانند قبل شود و اقدامات تنظیف بلافاصله بعد از مراسم انجام می‌شود و ظرف چند ساعت شهر را به شرایط قبل باز می گردانند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آماده برای کشف ی سفر مجازی … ورزش با ساعت هوشمند عکاسی با طعم هدفون های 2023